Wróć

Wanna SPA — pokrywa termoizolacyjna jacuzzi

Pokrycie termoizolacyjne i jego jakość — wanna SPA z hydromasażem

Gwaran­tu­jemy doskonałą jakość każdej dostar­czanej przez nas pokrywy termoizo­la­cyjnej. Możemy to zrobić, ponieważ cała produkcja odbywa się w Europie, a wyposażenie i pak maszynowy gwaran­tuje powtarzal­ność i najwyższą jakość. Dodatkowym atutem jest to że nasze pokrycia termoizo­la­cyjne w dużym procencie produkowane są ręcznie i każdy etap nadzorowany jest przez doświad­c­zonych szwaczy. 

Pokrywa termoizolacyjna — detale, które mają znaczenie

Do produkcji używane są tylko najwyższej jakości kompo­nenty. Nici np. to odporne na promieniowanie UV produkty niemieckiej marki AMANN. Można powiedzieć że nawet taki drobiazg, będzie decy­dował o nawet dwukrotnie dłuższej żywot­ności naszego produktu.

Pokrycie termoizo­la­cyjne

Duży wybór kolorów, to doskonała możli­wość dostosowania pokrywy do otoczenia i pref­er­encji użytkownika. Wybieraj spośród 20 wysokiej jakości kolorów. Nie akceptuj braku innych opcji, jeżeli nie chcesz prze­cięt­nego „szarego lub brązowego”, zaszalej!!! Tanie chińskie “uniw­er­salne” kolory to nie sposób na eleganckie wykończenie Twojej wanny SPA z hydro­masażem. Jeżeli jesteś zwolen­nikiem grafitu lub szarości, wybierz świadomie. Nie pod przy­musem braku możliwości.

Gwaran­tu­jemy, że Twoja pokrywa termoizo­la­cyjna będzie wyko­nana z najwyższej jakości mate­ri­ałów pochodzą­cych z Hisz­panii z certy­fikatem UE. Mate­riały te posi­adają najwyższej jakości certy­fikaty np. UNI EN 222.86 i UNE EN 1021–1:2006. Jak również wiele innych np. certy­fikat prze­jścia testów MSC 61 — test na przy­palenie papierosem. 

Zobacz inne nasze elemnty SPA: łaźni parowejsauny lub odpoczy­walni solnej. Nasza propozycja doskonale wpisuje się w częstą ostatnio koncepcję rozsz­erzenia strefy Well­ness i SPA i uroz­maicenia oferty. Dowiedz się więcej na ten temat tutaj.

Materiał pokryciowy — pokrywa termoizolacyjna wanna SPA

Mate­riał wierzchni posiada certy­fikat ochrony przed promieniowaniem UV. Ponadto, jest również wodoo­d­porny, również na wodę słoną i przede wszys­tkim na słońce. Mate­riał jest niepalny, co może mieć znaczenie przy zastosowa­niach komer­cyjnych i w obiek­tach użyteczności publicznej.

Detale po raz drugi. Wanna SPA w szczegółach

Wysokiej jakości zamek błyskaw­iczny  — YKK jest jednym czołowych świa­towych produ­centów zamków błyskaw­icznych. Kosz­tuje więcej, ale w słońcu wytrzyma dużo i nie będzie się zaci­nała ani łamał. To kolejny z naszych sekretów na dłuższą żywot­ność pokrywy.

ECO FRIENDLY dla środowiska

Znaczenie ma  nie tylko zadowolenie z jakości, gwaran­tu­jącej, że nasza pokrywa nie rozpadnie się po kilku pier­wszych latach użytkowania, ale również pewność, że użytkowane przez Państwa produkty wytwor­zone zostały z zachowaniem zasad REACH COMPLIANCE i ECO FRIENDLY.
Stosowanie mate­ri­ałów odnaw­ial­nych pod kontrolą UE oznacza neutralny ślad węglowy. To wielka różnica w stosunku do produ­centów lub dostawców z Azji, zwłaszcza z Chin. Bądźmy bardziej ECO.

Piękna i bezusterkowo działa­jąca wanna Spa z hydro­masażem to nie tylko komfort i możli­wość szyb­szej regen­er­acji orga­nizmu po wysiłku i ciężkim dniu pracy, ale przede wszys­tkim doskonały odpoczynek dla całej Rodziny i przyjaciół.

Trochę o naszych wannach i dostępnych modelach

OKA Design — 5 modeli wanien

HC Design — 8 modeli wanien

CELTIC SPAS — 7 modeli wanien

PLUG&PLAY — 3 modele wanien

Wanna SPA — pokrywa/pokrycia termoizolacyjne

Dziękując za Państwa zaufanie, zapraszamy do zapoz­nania się z naszą ofertą — wanny SPA, wanny ogrodowe, jacuzzi i wanny z hydro­masażem — wiele nazw, ale jeden produkt.

Zapraszamy do kontaktu w celu wybrania i „skom­ponowania” Państwa wanny.

Skontaktuj się

Podaj przybliżony metraż obiektu
i zostaw do siebie kontakt -
odpowiadamy już po chwili!    m2