Grota Solna Kudowa-Zdrój

Darmowe wejście

Użytkownicy kart  Multi­sport (BENEFIT SYSTEMS) i Fit Profit wchodzą do groty solnej całkowicie za darmo.

Dla dzieci i opiekunów

Dzieci do trzech lat wchodzą bezpłatnie, powyżej trzech lat płacą za bilet ulgowy. Rodzic lub opiekun wchodzący z dzieckiem poniżej trzech lat płaci za bilet normalny, jeśli dziecko płaci za bilet ulgowy, to opiekun również korzysta z biletu ulgowego.

w

Kontakt

ul. Zdro­jowa 41/12
57–350 KUDOWA ZDRÓJ
tel.695 650 999
e mail: grotakudowa@solana.pl 

Godziny otwarcia:
Pn – Sob.:     10:00 — 12:00 oraz 14:00 — 20:00
(przerwa od 12:00 do 14:00)
Niedziela:   11.00 — 20.00

Seans bez dzieci – godz. : 16:00

Cennik:

Bilet normalny – 12 zł
(seanse od godz. 10.00 do godz. 20.00)

Bilet ulgowy –  9 zł
((uczniowie, studenci, emeryci, renciści, dzieci pow. 3 lat)

Kudowa – Zdrój to miejsce dla ludzi lubią­cych zarówno słodkie lenistwo, ciszę i spokój jak i tych, którzy wolą aktywny wypoczynek. Piękny park, w którym wiosną kwitną rodo­den­drony, a nad alejkami dla spacerow­iczów unosi się zapach czosnku ozdob­nego, ścieżki rowerowe, którymi można dojechać do Czech, park rozrywki i place zabaw dla dzieci – to tylko niek­tóre z propozycji. W okresie waka­cyjnym orga­ni­zowane jest wiele imprez rozry­wkowych a roman­ty­cznie usposo­bionych , okolica wabi malown­iczymi widokami o każdej porze roku. Warte polecenia są szlaki turysty­czne, którymi można dojść do Karłowa, Wambierzyc i innych ciekawych miejsc a także odwiedzić naszych połud­niowych sąsi­adów – Czechów. 

W tym pięknym otoczeniu w samym centrum Kudowy – Zdroju znaj­duje się Gota Solna SOLANA. Jak we wszys­t­kich naszych grotach solnych, panuje tu klimat służący Państwa zdrowiu i urodzie. Pośród wzgórz, stworzyliśmy mikroklimat jaki znajdziecie tylko na morskiej plaży. Zapew­niają go pięknie oświ­et­lone tężnie inhala­cyjne wypełnione solanką oraz sól himala­jska, z której zbudowana jest nasza grota. Wygodne fotele, przy­ciem­nione światła, cicho sącząca się muzyka relak­sacyjna zapew­niają każdemu odpoczynek i relaks działając jednocześnie prozdrowotnie.