Seite wählen

Grota Solna Kudowa-Zdrój

Darmowe wejście

Użyt­kow­nicy kart  Multi­sport (BENEFIT SYSTEMS) i Fit Profit wchodzą do groty solnej całko­wicie za darmo.

Dla dzieci i opiekunów

Dzieci do trzech lat wchodzą bezpłatnie, powyżej trzech lat płacą za bilet ulgowy. Rodzic lub opiekun wchod­zący z dzieckiem poniżej trzech lat płaci za bilet normalny, jeśli dziecko płaci za bilet ulgowy, to opiekun również korzysta z biletu ulgowego.

w

Kontakt

ul. Zdro­jowa 41/12
57–350 KUDOWA ZDRÓJ
tel.695 650 999
e mail: grotakudowa@solana.pl 

Godziny otwarcia:
Pn – Sob.:     10:00 – 12:00 oraz 14:00 – 20:00
(przerwa od 12:00 do 14:00)
Nied­ziela:   11.00 – 20.00

Seans bez dzieci – godz. : 16:00

Cennik:

Bilet normalny – 12 zł
(seanse od godz. 10.00 do godz. 20.00)

Bilet ulgowy –  9 zł
((uczniowie, studenci, emeryci, renciści, dzieci pow. 3 lat)

Kudowa – Zdrój to miejsce dla ludzi lubią­cych zarówno słodkie lenistwo, ciszę i spokój jak i tych, którzy wolą aktywny wypo­c­zynek. Piękny park, w którym wiosną kwitną rodo­den­drony, a nad alej­kami dla space­ro­wiczów unosi się zapach czosnku ozdob­nego, ścieżki rowe­rowe, którymi można dojechać do Czech, park rozrywki i place zabaw dla dzieci – to tylko niek­tóre z propo­zycji. W okresie waka­cy­jnym orga­ni­zowane jest wiele imprez rozryw­ko­wych a roman­ty­cznie uspo­so­bio­nych , okolica wabi malow­nic­zymi wido­kami o każdej porze roku. Warte pole­cenia są szlaki tury­sty­czne, którymi można dojść do Karłowa, Wambierzyc i innych cieka­wych miejsc a także odwiedzić naszych połud­nio­wych sąsiadów – Czechów. 

W tym pięknym otoc­zeniu w samym centrum Kudowy – Zdroju znaj­duje się Gota Solna SOLANA. Jak we wszyst­kich naszych grotach solnych, panuje tu klimat służący Państwa zdrowiu i urodzie. Pośród wzgórz, stwor­zy­liśmy mikro­klimat jaki znajd­ziecie tylko na morskiej plaży. Zapew­niają go pięknie oświet­lone tężnie inhala­cyjne wypeł­nione solanką oraz sól hima­la­jska, z której zbudo­wana jest nasza grota. Wygodne fotele, przy­ciem­nione światła, cicho sącząca się muzyka relak­sa­cyjna zapew­niają każdemu odpo­c­zynek i relaks działając jedno­c­ześnie prozdrowotnie.