INFORMACJE – NOWOŚCI – ZAKUPY – PROJEKTY

Solny Pokój Inhalacyjny SOLANA (2)Cegły solne – czyli jak zbudować grotę solną

Wiele osób, które odwiedzały grotę solną, solny pokój inhalacyjny czy też solną saunę, zadawało sobie i nam pytanie: jak to jest zbudowane? Uchylimy zatem rąbka tajemnicy.

Jednym z podstawowych solnych materiałów budowlanych jaki stosujemy do budowy grot, pokoi inhalacyjnych, aranżacji i saum solnych jest cegła solna. Cegły występują w kolorach pomarańczowym i białym, oraz różnych odcieniach tych kolorów. Stosowane przez nas cegły są niezwykle wytrzymałe a jednocześnie estetyczny.

Naturalne kolory cegieł podkreślamy poprzez zastosowanie nowoczesnych systemów oświetleniowych: LED, RGB czy węży świetlnych. Dzięki temu uzyskujemy niesamowite efekty wizualne.

Cegły solne pozwalają na nowoczesny design w połączeniu z najnowszymi materiałami wykorzystywanymi w aranżacjach wnętrz. Jednak miłośnicy rozwiązań naturalnych również znajdą coś dla siebie, ponieważ cegły świetnie “odnajdują się” w towarzystwie drewna i kamienia.

Cegły solne łączymy ze sobą za pomocą specjalnego kleju.

Tak zbudowane obiekty na pewno  staną się  wizytówką i ciekawym elementem zarówno w hotelowych restauracjach, centrach SPA & Wellness jak i nawet najmniejszych mieszkaniach. Będą także częścią budowania ciekawego klimatu wprawiającego w zadowolenie  klientów czy też gości.

Cegły solne znajdziecie w naszych sklepach:

solnysklep.pl i  produktysolne.pl

Nasze obiekty wybudowane przy użyciu cegieł solnych znajdziecie na stronie:

solana.pl/budowagrotsolnych

Komentowanie jest wyłączone