INFORMACJE – NOWOŚCI – ZAKUPY – PROJEKTY

Koloroterapia Solana

Koloroterapia

Czym jest koloroterapia? Kolor – to energia. Każdy kolor ma swoją własną określoną długość fali i częstotliwość. W rezultacie, odbieramy kolory nie tylko za pośrednictwem wzroku, ale również absorbując go podświadomie poprzez skórę. Przenikając nasze ciało, kolor inicjuje reakcje chemiczne, które oddziałują na funkcjonowanie różnych organów i układów naszego organizmu. Kolor pozytywnie wpływa na tkanki skóry oraz cały organizm, usprawniając przepływ energii, zwiększa odporność naszego organizmu. Nagromadzona energia dodaje nam sił, by zwalczać choroby.
A jakie kolory dominują w GROTACH SOLNYCH SOLANA, tych do których zapraszamy naszych gości i tych, które budujemy na całym świecie?

Pomarańczowy –
jest kolorem radosnym, kolorem szczęścia, kreatywności i ciepła, łączącym energię fizyczną z poszczególnymi cechami mentalnymi. To kolor tworzenia i zdolności przystosowania się. Wywołuje dobre samopoczucie i pogodę ducha. Kolor pomarańczowy symbolizuje ciepło, dobrobyt oraz powodzenie i nawiązuje do poczucia własnej wartości, np. pomarańczowa ściana w jadalni sprzyja jedności rodziny, pomarańcz zachodzącego słońca – relaksacji i rozluźnieniu.

Żółty –
to kolor intelektu, wnikliwości i percepcji. W dawnych czasach był to kolor, który symbolizował życie i radość. Żółty nawiązuje do własnej wartości i tego, jak postrzegamy i jak się czujemy sami ze sobą. Jest kolorem osobowości i ego. Dobrze oddziałuje na psychikę, gdy jesteśmy przygnębieni lub dopada nas stan melancholii. Jest kolorem dla jasnego myślenia, obiektywności, pewności i uroku. Dla przykładu, biznesmenom doradza się noszenie żółtych krawatów dla dodania pewności siebie.

Niebieski –
oddziałuje kojąco i łagodząco na psychikę. Jest kolorem medytacji i duchowego rozwoju – odpręża umysł. Niebieski jest kolorem prawdy, oddania, spokoju i szczerości. Jest kolorem wyższych cech, zalet umysłowych. Niebieski nawiązuje do autoekspresji. Jest kolorem pokoju, wygody i wiarygodności.
Właśnie te kolory występują także w lampach solnych. Dwa pierwsze – pomarańczowy i żółty – w lampach solnych naturalnych oraz lampach solnych rzeźbionych natomiast niebieski występuje dodatkowo w lampach solnych z diodami LED.

Widzimy zatem jak ważne dla naszego zdrowia są różnego rodzaju produkty solne. Grota, jaskinia solna, sauna solna na pewno zapewnią każdemu hotelowi, pensjonatowi i czy centrum SPA dodatkowych klientów. Aranżacje solne nadadzą każdemu wnętrzu odpowiedni klimat – wzbogacą design oraz pięknie oświetlą nie wspominając o zdrowotnym działaniu oświetlonych cegieł solnych oraz naturalnym jonizowaniu powietrza w pomieszczeniu przez sól.

Dodajmy, że każdy z nas może stworzyć w swoim otoczeniu warunki umożliwiające koloroterapię. Wystarczy kilka lamp solnych w całym domu i i możemy cieszyć się pięknym oświetleniem wspomagającym nasz układ nerwowy oraz wyeliminowaniem tzw. zjawiska elektrosmogu.

Chcecie mieć u siebie grotę solną, saunę solną, solny pokój inhalacyjny czy też  aranżację solną? Nic prostszego! Skontaktuj się z nami a my zajmiemy się całą resztą:  http://solana.pl/budowagrotsolnych

Chcesz kupić lampę solną w sklepie internetowym? – http://solnysklep.pl

Chcesz kupić lampę solną w sklepie stacjonarnym

lub odwiedzić jedną z naszych grot solnych? – http://solana.pl/naszegrotysolne

Zapraszamy!

 

 

Komentowanie jest wyłączone