BUDOWA GROT SOLNYCH

Nasza Firma specjalizuje się w projektowaniu i budowie obiektów Wellness & SPA w całej Europie. Produkty firmy noszą opatentowany znak towarowy SOLANA™.

Koncentrujemy się głównie na projektowaniu i budowie grot solnych SOLANA™, saun solnych SOLANA™ i różnego rodzaju aranżacji solnych. Do budowy wykorzystujemy naturalne materiały: sól himalajską barwy pomarańczowo-czerwonej, sól z morza martwego, sól kamienną białą i różową, jak również kamień czy drewno.

W naszej ofercie znajdą Państwo trzy rodzaje grot solnych: 

W naszej ofercie budowy grot znajdują się również:

  

  •  GROTY SOLNE BIAŁE                     Grota solna biała

Są to groty, w których ściany i sufit mogą być pokryte białymi himalajskimi cegłami solnymi, naturalną solą kamienną o ziarnistości od 0,2 – 5 mm, sola morską z Morza Martwego lub Morza Czarnego lub cegłami ze sprasowanej pod dużym ciśnieniem białej soli.

Nasi Klienci bardzo często mają własne pomysły na wygląd groty solnej. My spełniamy te oczekiwania i budujemy wymarzone przez Państwa groty. Są to najczęściej formy mieszane naszych podstawowych typów grot solnych.

Profesjonalny system klimatyzacyjno – wentylacyjny to ważny element wyposażenia każdej groty solnej. Jest on niezbędny do prawidłowego utrzymania w niej odpowiedniego poziomu mikroelementów czy zachowania czystości powietrza i przyjemnego zapachu. System stosowany przez nasza firmę to klimatyzatory najwyższej światowej klasy Daikin, Mitsubishi, Toshiba posiadające funkcję chłodzenia jak i grzania. System wentylacyjny wyposażony jest w filtry oczyszczające powietrze, czerpnie świeżego powietrza i liczne kanały wentylacyjne.

Indywidualne podejście do każdego projektu gwarantuje, że każde wykonane przez nas zlecenie będzie wyjątkowe i niepowtarzalne. Przed przystąpieniem do realizacji każdej inwestycji przygotowujemy wstępny projekt uzgodniony z inwestorem.

Na całym świecie wybudowaliśmy już ponad 200 grot i jaskiń solnych!

Udzielamy 24. miesięcznej gwarancji na urządzenia i 5 letnią na sól oraz możliwość serwisu po tym terminie. Służymy praktyczną radą w zakresie prowadzenia i działań marketingowych groty oraz oferujemy zakup produktów handlowych: lamp solnych, soli kąpielowych, soli spożywczych i innych produktów solnych.

Pełna oferta dostępna pod adresem  www.produktysolne.pl 

Termin wykonania groty w Polsce i za granicą wynosi około 30 dni.

W sprawie szczegółowej oferty, etapów realizacji i wymaganych warunków technicznych prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny.

+48 512 360 370 Sławomir Strąk
+48 512 360 350 Jarosław Wiśniewski

 e-mail:   solana@solana.pl 

Zapraszamy do współpracy z naszą firmą.