ARANŻACJE SOLNE

Aranżacje solne to stosunkowo „młoda” propozycja w szerokiej ofercie naszej Firmy. Mimo tego cieszy się ona bardzo dużą popularnością wśród naszych klientów. Sprawiają to zapewne walory estetyczne jak i praktyczne, bowiem pięknie podświetlone cegły solne mogą znaleźć zastosowanie zarówno w hotelowych restauracjach, centrach SPA & Wellness jak i nawet najmniejszych mieszkaniach.

Dzięki użyciu naturalnych i ekologicznych materiałów takich jak sól, kamień czy drewno nasze aranżacje solne staną się Państwa wizytówką i ciekawym elementem budowania ciekawego klimatu wprawiającego w zadowolenie  klientów czy też gości.

Bardzo popularne są solne gabinety masażu. Takie rozwiązanie sprawdza się nawet w niewielkim pomieszczeniu.Ściany wykonane są z podświetlonych cegieł solnych przez co powietrze jest zjonizowane ujemnie a odprężający masaż jest jeszcze przyjemniejszy i zdrowszy. 

aranżacje solne solana

 

W sprawie szczegółowej oferty, etapów realizacji i wymaganych warunków technicznych prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny.

+48 512 360 370 Sławomir Strąk
+48 512 360 350 Jarosław Wiśniewski

 e-mail:   solana@solana.pl